Giresun web tasarım hizmetleri

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle web siteleri kişilerin veya kuruluşların ihtiyacı haline geldi. Firma olarak hizmet sunan veya ürün satan firmalar, firmalarını web üzerinden Türkiye başta olmak üzere dünyaya açmaya başladılar. Web tasarımı hakkında birçok akıl karmaşası olduğunu farkettik. Örnek verirsek web sayfası tasarımı kaç paradır?, e-ticaret sitesi kurmak için ne gibi dosyalar lazım?, hazır bir web program mı yoksa özel web yazılım mı edinmeliyim? gibi pekçok sorunun cevaplanmadığını veya sunulan yanıtların bazılarının eksik, birçoğununsa konuyu çok bulandırdığını analiz ettik. Bu sebepten aklınızdaki birçok konuya rehber olacak bu yazıyı hazırladık. İsteiğiniz an aklınıza takılan sorular veya fiyat teklifi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım kaç liradır?

Web tasarım ücretleri talep ettiğiniz site tasarımıyla, giydirilecek web yazılım ile, duyarlı (pc, tablet ve telefon uyum) olup olmadığı ile doğru orantılı olarak farklılık gösterir. Günümüzün şartlarında özel web tasarım, profesyonel web yazılımı ve responsive bir tasarım en az 800 tl’den başlar ve giderek artar. E-ticaret siteleri ise 1200 liradan başlar. Bu rakamlar inceleme yapılıp ortalama fiyatlar tesbit edilerek yazılmıştır. Firmamızın fiyat prensibi’de bu tarzdadır. Bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız firmamızdan alacağınız fiyatlar bu rakamlardan ibaret olacaktır. Peki gelelim can alıcı konuya, benim için fiyat çok önemli çok ucuz birşey istiyorum diyorsanız isteğe’de çözümümüz var. Özel web tasarımı, özel web yazılımı yerine wordpress, opencart, vb. gibi hazır scriptleri kullanıp, hazır bir tema satın alıp sitenizi kurabiliriz o vakit tema ücretinin 100-150 tl arası olduğunu varsayalım, kurulum için 200 tl ücret talep ediyoruz ve 300-350 liraya siteniz oluyor. Bu konuda istek tamamen sizin. Esnek çalışma dinamiğimiz sayesinde kontrol sizde.

E-ticaret sitesi açmak için hangi dokümanlar lazım?

E-ticaret sitesi kurmak isteyen şahıs ve kurumlar için E-Ticaret sitesi kurma rehberi isimli makalemizi okuyarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Özel web yazılım mı yoksa hazır web yazılım mı satın almalıyım?

Bu sorunun belli bir karşılığı yok çünkü arzuladığınız tasarıma veya sisteme göre farklılık gösteriyor. Örneğin blog sitesi yaptıracaksınız veya basit bir ürün kataloğu hazır web yazılımı kullanabilirsiniz. Fakat binlerce datayı işleyeceğiniz bir site istiyorsanız hazır web yazılımları işinizi görmez. Bu sebepten biz büyük çoğunlukla hız, kullanılabilirlik ve güvenlik açısından kendi üretimimiz olan yazılımı tavsiye ediyoruz. Tabii ki hazır web yazılımı kullanın ucuz maliyetli veya ben bu yazılıma alıştım diyen müşterilerimiz ne talep ediyorsa o olur. Firma olarak kontrol sende prensibi ile hizmet vermekteyiz.

Aklınıza takılanlar ve fiyat teklifi için firmamızla iletişime geçin.

0212 664 55 32 (Sabit Hat)

0212 558 95 44 (Sabit Hat)

0531 500 95 44 (GSM & WhatsApp)

destek@dogruwebtasarim.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s