Doğru web tasarım hizmeti

Çağımızda pekçok web hizmeti sunan ajansın bulunması dolayısıyla bu hizmeti hangi firmadan sağlamalıyım, hangi maddelere dikkat etmeliyim gibi birçok düşünce ve beyin karmaşası bulunmaktadır. Bu meseledeki beyin bulanıklığına ve bazı sorulara cevap vermek istiyorum.

Özel web tasarım hizmeti alabilmek için ilk önce bu hizmeti firma veya ajanslardan almanızı tavsiye ederim. Birçok kişi veya kuruluş bu hizmeti bilgisayar tamircilerinin veya bilgisayar işiyle alakalı kişilerin verdiğini sanmaktadır. Muhakkak bu yanlış bir düşüncedir. Web tasarım yada web yazılım hizmetini kati olarak bu işi uzman olarak yapan kuruluşlardan almalısınız. Aksi takdirde başınızın çok ağrıyacağını biliyorum. Peki web tasarım hizmeti almak için ajans araştırmaya başladınız. Doğru web tasarım firması hangisi?

Fikir olarak tanıdığınız, bildiğiniz ve güvendiğiniz bir web tasarım firması varsa katiyyen ilk tercih edeceğiniz o olmalıdır. Bu şartları karşılayan bir firma veya ajans tanımıyorsanız yardımınıza arama motorları yetişecektir. Arama yaparken ilinize en yakın ajansları bulabilmek için konum özelliğini kullanın çünkü ajansın yakınlarda olması dirsek temasını sağlayacak ve yanlış anlamaların önüne geçecektir. Ayriyeten güven bakımından ajansı ziyaret etmekten çekinmeyin. Bu tür işleri yaptırırken olabilecek en büyük sorun başka şehirlerdeki firmalardan hizmet almaktır. İstanbul ilindeyseniz tercihiniz katiyyen İstanbul web tasarım firması olmalı aksi taktirde yanlış anlaşılmaların olması kuvvetli ihtimaldir.

Kişisel veya Kurumsal web tasarım hizmeti alırken katiyen danışmanlık almanızı tavsiye ederim. En azından konuyla alakalı webde detaylı bir araştırma yaparak birkaç metin incelemek sizin için yararlı olacaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s